Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

fasado tinkavimo kainafasado tinkavimo kaina
kalkinio tinkavimo kainakalkinio tinkavimo kaina
sienu tinkas kainasienu tinkas kaina
sienu tinkavimas atliekamesienu tinkavimas atliekame
sienu tinkavimas gipsiniu tinku kainasienu tinkavimas gipsiniu tinku kaina
skelbiu sienu tinkavimo darbaiskelbiu sienu tinkavimo darbai
smulkus tinkavimo darbaismulkus tinkavimo darbai
tinkavimas klaipeda gipsiniutinkavimas klaipeda gipsiniu
tinkavimas klaipedojetinkavimas klaipedoje
tinkavimas rankiniu budutinkavimas rankiniu budu
tinkavimo darbai klaipedatinkavimo darbai klaipeda
tinkavimo darbaitinkavimo darbai
tinkavimo darbu kainatinkavimo darbu kaina
tinkavimo darbu kainostinkavimo darbu kainos
tinkavimo etapai ant xpstinkavimo etapai ant xps
tinkavimo kaina apdailostinkavimo kaina apdailos
tinkavimo kainos lietuvojetinkavimo kainos lietuvoje
tinkavimo paslaugostinkavimo paslaugos
tinko kaina knauftinko kaina knauf
vidaus sienu tinkuotojaividaus sienu tinkuotojai

Tinkavimo darbai

Tinkavimo darbai yra susiję su paviršių išlyginimu ir paruošimu tolesnei apdailai (glaistymui, sienų tapetavimui, dažymui ir kt.).

Tad akivaizdu, kad nusprendus atlikti remonto darbus, tinkavimo išvengti tikriausiai nepavyks.

Konsultacija NEMOKAMAI

Kas yra tinkavimo darbai?

Tinkavimo darbai – tai paviršiaus padengimas plonu, drėgmei atspariu skiedinio sluoksniu. Pagrindiniai tinkavimo tikslai yra apsaugoti paviršių nuo atmosferos poveikio, paslėpti akytas vietas ir sukurti tinkamą paviršių dažymui. Be to, tinkavimo darbai padeda sukurti estetišką pastato išvaizdą.

Tinkuoti galima plytas, betoną, blokus, akmenį ir kitus paviršius. Yra daugybė sienų ir lubų tinkavimo būdų. Jie parenkami pagal padengto sluoksnio storį, apdoroto paviršiaus nuolydžio kampą ir kt. Tokio pobūdžio darbams galima naudoti rankinį tinkavimą arba automatinį tinkavimą. Pastarasis pasirinkimas gali būti kėblesnis, nes reikalauja specialios įrangos.

Tinkavimo darbai atliekami naudojant skirtingus rankiniu būdu paruoštus statybinius mišinius. Naudojama technologija priklauso nuo apdorojamos medžiagos tipo ir būklės bei dangos ploto.

Tinkavimo darbai – technologijos

Pirmiausia turi būti pasirinkta technologija – „šlapioji“ arba „sausoji“. Mūsų meistrai išmano įvairius lyginimo metodus, kuriuos galima suskirstyti į dvi esmines grupes – „šlapiąsias“ ir „sausąsias“ technologijas. Atliekant šlapio tinkavimo darbus naudojami plastikiniai mišiniai ir tirpalai. Tinkavimo darbai atliekami pagal „sausąsias“ technologijas šiek tiek paprastesni – montuojamos plokštės, skirtos sienoms ir luboms (gipso kartono plokščių montavimas).

Pasirinkus „šlapiąją techniką“ tinkas yra sluoksniuojamas, sluoksnių skaičius priklauso nuo tinkuojamo paviršiaus šiurkštumo. Šiurkščioms, plikoms sienoms gali prireikti trijų sluoksnių, o gipso kartono plokštėms gali prireikti tik 2–3 mm apdailos.

Tinko mišinį pirmiausia reikia sumaišyti su vandeniu, kol bus išgauta tinkama kreminė konsistencija. Maišyti rekomenduojama beriant tinką į vandens, o ne atvirkščiai. Tuomet gautą mišinį galima tepti ant sienos. Pirmasis sluoksnis užtepamas, nubraukiamas jo perteklius ir paliekama džiūti. Po to tepamas antrasis sluoksnis ir galiausiai – trečiasis apdailos sluoksnis.

Tinkavimas yra daug darbo ir laiko reikalaujantis procesas. Šiuo metu populiaresnis pasirinkimas – „sausoji“ technologija, kurios metu naudojamas sausasis gipsinis mišinys, kuris džiūna žymiai greičiau ir sukuria idealiai lygias sienas.

Mūsų specialistai, įvertinę situaciją ir kliento poreikius, gali atlikti tinkavimo darbus pagal bet kokią technologiją, tiek rankiniu būdu, tiek pasinaudodami specialia įranga.

Kaip atliekami tinkavimo darbai?

Tinkavimo darbus galima suskirstyti į kelis etapus.

I etapas. Užtepamas pirmas tinko sluoksnis, kurio storis apie 2 mm. Uždėjus tinką ant mentelės darbus reikėtų pradėti nuo sienos kampo – ilgais judesiais padengti sieną tinku. Pirmuoju sluoksniu svarbu sukurti lygų paviršių, be išsipūtimų.

II etapas. Kai tinkas pradeda tvirtėti, švaria mentele dar kruopščiau išlyginamas pirmasis sluoksnis. Svarbiausia – tvirtais ir ilgais judesiais tinko mentele padengti sieną.  

III etapas. Dengiamas antras tinko sluoksnis. Tai labai panašu į pirmąjį etapą, tačiau šį kartą reikia naudoti tik pusę tinko, plonesnį sluoksnį ir dar tvirtesnius judesius, kad paviršius būtų kiek įmanoma glotnesnis.

IV etapas. Sienos padengiamos dar vienu tinko sluoksniu ir stengiamasi pašalinti visus nelygumus, skylutes. Tinkas turi būti reikiamos konsistencijos, negali būti per skystas. Šiuo etapu svarbu užpildyti didžiąją dalį nelygumų ir leisti tinkui gerai išdžiūti.

V etapas. Tepamas paskutinis tinko sluoksnis. Galutinis etapas turi palikti gražų, net šiek tiek poliruotą paviršių. Džiūdamas tinkas pradeda tamsėti.

Nors tinkavimo darbai turi taisykles ir etapus, kuriais geriausia naudotis, tačiau ne visada viskas būna paprasta, ypač jei dirbama su problemiškomis, nelygiomis ir defektų turinčiomis sienomis. Neturint patirties geriausia iškart kreiptis į tinkavimo meistrus, kurie profesionaliai atliks visus tinkavimo darbus. Bandant su šiomis užduotimis susidoroti patiems ir neturint nei reikalingų žinių, nei įgūdžių tinkavimo kaina gali stipriai išaugti, nes padarytas klaidas teks taisyti specialistams.

Ką reikia žinoti prieš atliekant tinkavimo darbus?

Paruošimas tinkavimui. Tinkavimas dažniausiai yra labai netvarkingas procesas. Stenkitės didelius baldus ir grindis apdengti apsauginėmis priemonėmis (popieriumi ar specialia plastikine danga), uždenkite visus elektros lizdus.

Prieš pradedant maišyti tinką, labai svarbu įsitikinti, kad tiek įrankiai, tiek paviršius, kurį ruošiamasi tinkuoti, yra švarūs. Bet koks likęs purvas ar nešvarumai gali daryti neigiamą įtaką galutiniam rezultatui – sienos bus nelygios. Švelniai nuplaukite paviršių šiltu vandeniu, bet nepermirkykite paviršiaus.

Ir galiausiai – pradėkite tinkavimo darbus.

Tiesa, tuomet, kai atliekami tinkavimo darbai, reikia išmanyti ir tam tikrus techninius reikalavimus. Pristatysime juos šiek tiek plačiau:

  1. Tinkuojant plytų sienas geriausia, kad patalpoje būtų palaikoma maždaug +23 °С aplinkos temperatūra. Jei tokios išlaikyti nepavyksta, sienų paviršių, prieš dedant tinką, reikia sudrėkinti.
  2. Tinką rekomenduojama dėti pagal žymeklius, kurių storis turi būti lygus tinko storiui be dengiamojo sluoksnio.
  3. Jei danga bus vieno sluoksnio, jos paviršių būtina išlyginti – tam pakanka uždėti skiedinio. Jei šiuo atveju naudojamas specialus įrenginys, sąlygos yra kitokios.
  4. Jei danga bus dviejų ar daugiau sluoksnių, tuomet kiekvieną tinko sluoksnį reikia dėti tada, kai ankstesni sluoksniai jau pradėję stingti. Dengiamąjį sluoksnį rekomenduojama dėti tada, kai skiedinys pradės stingti o gruntą lyginti reiktų prieš skiediniui pradedant stingti.
  5. Gipsinio tinko lapus prie plytinių sienų reikia klijuoti atitinkamu ir specialiai parinktu mišiniu. 
  6. Gipso lipdinius galima klijuoti tik po to, kai sustingsta ir nudžiūva tinko skiedinių pagrindas.

Tai tėra kelios taisyklės, kurių reikia laikytis atliekant tinkavimo darbus. Tačiau jos puikiai įrodo, kad tinkavimo darbai – ne bet kuriam. Geriausia, kai tinkavimo darbai patikėti atlikti savo srities profesionalams ir žinovams, kurie turi žinių, įgūdžių ir patirties.

Tinkavimo darbai – Kodėl ApdailosABC?

… Nes siūlome platų tinkavimo darbų spektrą. Mūsų profesionalūs meistrai gali atlikti dažymo ir gipso montavimo darbus naudodami standartinį, dekoratyvinį ar specialų tinką. Standartinis tinkas skirtas bet kokios paskirties patalpų sienoms ir luboms išlyginti, taip pat fasado apdailai. Tinkavimo darbai, kurių metu naudojamos dekoratyvinės medžiagos, gali būti vertingi daugumai interjero dizaino sprendimų. Specialus tinkas padeda pagerinti vizualinį pastatų ir patalpų patrauklumą (pavyzdžiui, padidina hidroizoliaciją). Netaikome jokių apribojimų renkantis medžiagas ir technologijas.

… Ne sesame orientuoti į kokybę ir profesionalumą. Dirbdami užtikriname, kad net ir itin sudėtingi tinkavimo darbai bus atliekami išlaikant aukščiausios kokybės standartus. Be to, mums patikėtus tinkavimo darbus atliekami greitai.

… Nes siūlome konkurencingas kainas. Ir mūsų iš anksto suderintos kainos nesikeičia atliekamų darbų metu.

… Nes suteikiame garantiją atliktiems tinkavimo darbams. Visiems klientams svarbus saugumas ir patikimas meistras, kuris esant poreikiui išspręs bet kokius kylančius nesklandumus. Būtent todėl visuomet savo darbams suteikiame garantiją. O prireikus – operatyviai sprendžiame iškilusias problemas.

Kokia yra tinkavimo kaina?

Tinkavimo darbai ir jų kaina priklauso nuo kelių veiksnių – darbų apimties, darbų pobūdžio ir kt. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl ir tinkavimo kaina nustatoma skirtinga. Visada rekomenduojame klientams kreiptis į mus ir kartu surasti geriausią sprendimą.

 

Taip pat atliekame

Konsultacija NEMOKAMAI

 

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vidaus Ir Lauko, Betonavimo Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Gipso Montavimas, Gipso Kartono Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Glaistymo, Dažymo Darbai. 

Konsultacija NEMOKAMAI

Plytelių Klijavimas – Lauko ir Vidaus Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Tapetavimo Darbai, Tapetavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros, Vedinimo Sistemų, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Ardymas Kapitalinės Senos, Plieninio Rėmo, Sijos ar Sąramos Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Paviršių šalinimas, Pertvarinių Sienų Griovimas, Grindų Ardimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

ApdailosABC.lt

Susisiekite

Skip to content