Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

gipso kartono kainagipso kartono kaina
gipso kartono montavimasgipso kartono montavimas
gipso kartono montavimos ant sienos apie langusgipso kartono montavimos ant sienos apie langus
gipso lubu montavimas apdailosabcgipso lubu montavimas apdailosabc
gipso montavimas ant sienu ant lubugipso montavimas ant sienu ant lubu
gipso montavimas darbaigipso montavimas darbai
gipso montavimas kaina klaipedagipso montavimas kaina klaipeda
gipso montavimas kainagipso montavimas kaina
gipso montavimasgipso montavimas
gipso montavimo darbaigipso montavimo darbai
gipso montavimo kainosgipso montavimo kainos
gipso montavimo paslaugosgipso montavimo paslaugos
gipso ploksciu montavimo kainagipso ploksciu montavimo kaina
gipso profiliu montavimasgipso profiliu montavimas
profiliai gipso plokstesprofiliai gipso plokstes
profiliu montavimo kainaprofiliu montavimo kaina
gipskartonio klijavimas knaufgipskartonio klijavimas knauf
gipso darbaigipso darbai
gipso darbu kainosgipso darbu kainos
gipso kainagipso kaina

Gipso montavimas | Gipso montavimo darbai

Gipso montavimas apima labai svarbias sritis – lubas, sienas, pertvaras – todėl be šio darbo sunku įsivaizduoti patalpos renovaciją ar įrengimą. 

Pagrindiniu klausimu išlieka – ar gipso montavimo darbus atlikti patiems, ar samdyti profesionalus. Kiekvienam klientui svarbus aspektas yra ir gipso montavimo kaina, tačiau nemažiau svarbi ir darbų kokybė.

Mes visada pasirengę padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. Mūsų kvalifikacija, žinios ir patirtis – tai derinys, kuris užtikrina, kad gipso montavimas bus atliktas profesionaliai, greitai ir kokybiškai. 

Konsultacija NEMOKAMAI

Gipso montavimas | Gipso montavimo darbai

Prieš atliekant gipso montavimo darbus, pravartu suprasti, kas yra gipsas, kokiomis savybėmis jis pasižymi, kokie jo techniniai parametrai ir kaip tinkamai su juo dirbti. Gipso kartono plokštė yra sudaryta iš dviejų kartonų, kurių vidus užpildytas natūraliu gipsu su specialiais priedais (plastifikatoriais ir modifikatoriais), suteikiančiais gipsui reikiamų funkcinių savybių.Tai statybinė medžiaga, kuri iškart jau paruošta naudoti. Gipso montavimas nepakeičiamas tada, kai reikia montuoti lubas, sienas ar sukurti pertvaras tarp patalpų. 

Pagal gipso naudojimo paskirtį, jį galima pasirinkti iš kelių skirtingų rūšių:

    • Standartinės gipso kartono plokštės (apie 12 mm storio)
    • Drėgmei atsparios gipso kartono plokštės
    • Ugniai atsparios gipso kartono plokštės
    • Daugiafunkcės (ugniai, drėgmei ir kt. veiksniams) atsparios gipso kartono plokštės

Pagal poreikį galima rinktis lengvesnes gipso kartono plokštes (apie 9 mm) arba specialaus storio (apie 15 mm). Gipso kartono plokštės ilgis būna 2–3 m. 

Vis tik nors gipso plokščių pasirinkimas gana platus, tačiau gipso montavimas turėtų būti paliktas tiems, kurie turi reikalingų įgūdžių dirbant su šia medžiaga. Viena sunkiausių gipso montavimo dalių – sudėtingų pjūvių atlikimas. Kad ir koks būtų darbas – sienų, lubų ar kt. montavimas – veikiausiai teks pasistengti tvirtinantt gipso plokštes prie palangės, kištukinių lizdų ar kitų elementų.

Tai gana sudėtinga užduotis, nes teks lygiai išpjauti reikalingą formą. Norint tai sėkmingai atlikti, reikia kruopščiai pažymėti atliekamą pjūvį, naudoti specialius įrankius (matuoklį, gulsčiuką ir pan.) ir tiksliai nupjauti. 

Kodėl verta naudoti gipso kartoną?

Vienas iš didžiausių gipso kartono privalumų yra greitis. Gipso kartono plokščių montavimas neužtrnka, nes atliktus šį darbą nereikia numatyti džiūvimo laiko. Tai itin vertina tie, kurie skuba ir nori kuo greičiau įsirengti patalpas. Tačiau gipso montavimas vertas dėmesio ir dėl kitų savo savybių.

Patvarumas. Gipsas buvo sukurtas tam, kad tarnautų šimtmečius, todėl jis yra daug patvaresnis nei kiti modernūs būdai. Gipso karto plokštės yra atsparios ugniai ir drėgmei. Ant gipso plokščių ilgainiui gali atsirasti nežymių įtrūkimų, tačiau tai dažniausiai būna dėl netinkamo montavimo – šio trūkumo galima išvengti, jei gipso montavimas yra patikėtas profesionalams.

Gipso ilgaamžiškumas paverčia jį idealiu pasirinkimu viešojo naudojimo pastatams, kurie turi stovėti dešimtmečius ar net šimtmečius, pavyzdžiui, bibliotekoms, vyriausybės pastatams ar universitetams. Ne mažiau idealus gipsas ir gyvenamosios paskirties statiniams.

Dekoro galimybės. Gipso kartonas yra plokščio ir lygaus paviršiaus. Jeigu juo dengiamos sienos, atsiveria daugybė dekoro galimybių – dažyti, klijuoti tapetus, kurti unikalias architektūrines detales ir pan. Be to, gipsas yra gana lanksti medžiaga, kurią galima suformuoti į daugybę formų ir dizainų. 

Profesionalai, turintys gipso montavimo patirties, gali pasunaudoti gipso techninėmis charakteristikomis ir išgauti glotnius ir lygius skirtingų konfigūracijų paviršius – lenktus, įgaubtus ra bet kokius kitokius, pagal poreikį.

Akustinės savybės. Labai paprasta tarp sienos ir gipskartonio įmontuoti garso izoliacines medžiagas. Gera akustika ir garso izoliacija gali būti naudinga daugelyje vietų, įskaitant restoranus, gydytojų kabinetus, triukšmingus sandėlius, o svarbiausia – namus, kurių šeimininkai vakarais ar savaitgaliais nori mėgautis komfortiška ramybe.

Universalumas. Gipsas yra puiki medžiaga, kuri gali būti derinama su kitomis medžiagomis.  Gipso kartonas puikiai tinka tiek norintiems sutaupyti, tiek ieškantiems prabangos, nes su gipso kartonu galima sukurti išties išskirtinį stilių. Iš gipskartonio sistemų galima formuoti įvairius paviršius, kurti įvairias formas – banguotas, vingiuotas ir pan. Svarbiausia – geras meistras, išmanantis, kad yra gipso montavimas ir gebantis taisyklingas žymėti bei užglaistyti siūles. 

Tvarka ir montavimo greitis. Gipso kartonas yra gana švari medžiaga. O svarbiausia – labai greitai montuojama. Gipsas itin pravartus tada, kai reikia perplanuoti ir perskirstyti patalpas. Plokštės įstatomos į kreipiamuosius griovelius ir varžtais prisukamos prie karkaso, o karkasas mūrvinėmis prikalamas prie sienos arba lubų. Papildomai gali būti tvirtinamas statvamzdžių profiliais, spyriais. Visa sistema išsiskiria dideliu tvirtumu, ją sunku mechaniškai paveikti, o prireikus demontuoti – paprasta ir greita.

Greitai atliekami darbai taip pat yra sąlyga, kuri nulemia, kad gipso montavimo kaina būtų mažesnė, palyginti su kitų statybinių medžiagų naudojimu.

Estetika. Gipso plokštės turi dar vieną labai svarbų pranašumą, susijusį su komunikacijomis. Po gipso kartonu slepiamos elektros, kanalizacijos, vandentiekio ir kt. vamzdžiai, kabeliai, laidai – todėl patalpose atrodo tvarkinga ir gražu.

Kaip vyksta gipso montavimas?

Pirmiausia, gipso kartonas turi būti tinkamai išmatuotas ir išpjautas, kad idealiai tiktų į jam numatytą vietą. Ir tai neretai yra sunki užduotis nepatyrusiam meistrui, todėl samdyti reikėtų tik kvalifikuotus specialistus. 

Montuojant gipso kartoną ant lubų ar naudojant itin dideles ir sunkias plokštes, paprastai prireikia daugiau nei vieno asmens darbui atlikti. Taigi įsitikinkite, kad turite pakankamai jėgos, jei nusprendėte, kad gipso montavimas – jums įveikiama užduotis. 

Tinkamai pritvirtinkite plokštes specialiais varžtais.

Bet vienas iš svarbiausių dalykų – pagal statinio paskirtį pasirinkite tinkamą gipso kartono rūšį. 

Gipso montavimo darbai – kodėl ApdailosABC?

Mums nei vienas darbas nėra per mažas. Manome, kad dėl savo pranašumų gipso kartonas yra puikus pasirinkimas pertvarkant patalpas, jas renovuojant ar įsirenginėjant naujas. Neretai susiduriame su klaidinga nuomone, kad kai kuriems gipso montavimo darbams specialistų nereikia samdyti, nes jie nebus suinteresuoti padėti. Mūsų politika kitokia – mums nei vienas darbas nėra per mažas ir kiekvieną mums patikėtą užduotį atliekame meistriškai. Be to, kartais pakanka mažos detalės, mažo statybinio pokyčio ir statinys įgauna žavesio. 

Mes dirbame profesionaliai ir kokybiškai. Per savo veiklos metus ne kartą susidūrėme su iššūkiais ar darbų eigoje atsiradusiomis problemomis, todėl žinome sprendimus iš daugybės padėčių. Nesunkiai susidorojame su tikslumo reikalaujančiomis situacijomis, turime pakankamus pajėgumus darbams atlikti ir naudojame aukštos kokybės bei patikimas medžiagas. Be to, mokame išvengti ilgainiui atsirandančių įtrūkimų, kurie priklauso nuo atliktų darbų ir naudojamų medžiagų kokybės. 

Mes esame patikimi, greiti ir kvalifikuoti. Darbus atliekame pagal numatytus grafikus, visada stengiamės laikytis numatytų terminų ir iš anksto susitartų sąlygų. Sprendimus priimame tik pasitarę su užsakovu.

Mes suteikiame garantijas. Žinome, kad klientai visuomet nori jaustis saugūs, todėl visuomet savo darbams suteikiame garantiją. O prireikus – operatyviai sprendžiame iškilusias problemas.

Kokia yra gipso montavimo kaina?

Gipso montavimo kaina priklauso nuo kelių veiksnių – darbų apimties, darbų pobūdžio ir pan. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl ir gipso montavimo kaina nustatoma skirtinga. Visada raginame klientus drąsiai kreiptis į mus ir kartu surasti geriausią sprendimą.

Gipsas pastaruoju metu vėl užima populiariausios medžiagos pozicijas – dėl savo privalumų, puikių techninių savybių ir kainos. Esame pasirengę įgyvendinti Jūsų idėjas ir atsakingai atlikti mums patikėtus gipso montavimo darbus. 

 

Taip pat atliekame

Konsultacija NEMOKAMAI

 

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vidaus Ir Lauko, Betonavimo Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Glaistymo, Dažymo Darbai. 

Konsultacija NEMOKAMAI

Tinkavimo Darbai, Tinkavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Plytelių Klijavimas – Lauko ir Vidaus Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Tapetavimo Darbai, Tapetavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros, Vedinimo Sistemų, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Ardymas Kapitalinės Senos, Plieninio Rėmo, Sijos ar Sąramos Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Paviršių šalinimas, Pertvarinių Sienų Griovimas, Grindų Ardimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

ApdailosABC.lt

Susisiekite

Skip to content