Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

vonios ir virtuves irengimasvonios ir virtuves irengimas
vidaus ir laukovidaus ir lauko
uzbaigimo profilis dekorouzbaigimo profilis dekoro
plyteles voniojeplyteles vonioje
plyteliu dejimo kainaplyteliu dejimo kaina
plytelcikaiplytelcikai
klojejas didelio formato kampaiklojejas didelio formato kampai
meistrai irengimasmeistrai irengimas
vinilo klojimo pjaustymasvinilo klojimo pjaustymas
klojejai vilniuje klaipedojeklojejai vilniuje klaipedoje
klijuojamos grindysklijuojamos grindys
klinkerio darbaiklinkerio darbai
klijuoja plyteles klojaklijuoja plyteles kloja
klijuoja plyteles klaipedaklijuoja plyteles klaipeda
klijai apvadai klinkerioklijai apvadai klinkerio
kiek kainuoja plyteliu klojimaskiek kainuoja plyteliu klojimas
keramikiniu grindu klojimas plytelemiskeramikiniu grindu klojimas plytelemis
kaip klijuoti grindu plyteleskaip klijuoti grindu plyteles
grindys plytelemisgrindys plytelemis
grindu paruosimas ir sumontavimasgrindu paruosimas ir sumontavimas
grindu irengimasgrindu irengimas
akmens mases plytelesakmens mases plyteles
apdaila plyteliu klojimo kainosapdaila plyteliu klojimo kainos
grindu plyteliu klijavimas kainosgrindu plyteliu klijavimas kainos
klijuojame plyteles kereminiuklijuojame plyteles kereminiu
lauko plyteliu klojimaslauko plyteliu klojimas
plyteliu darbai apdailosabcplyteliu darbai apdailosabc
plyteliu klijavimas apdailosabcplyteliu klijavimas apdailosabc
plyteliu klijavimas kainaplyteliu klijavimas kaina
plyteliu klijavimas kainosplyteliu klijavimas kainos
plyteliu klijavimas klaipedaplyteliu klijavimas klaipeda
plyteliu klijavimasplyteliu klijavimas
plyteliu klijavimo darbaiplyteliu klijavimo darbai
plyteliu klijavimo paslaugosplyteliu klijavimo paslaugos
plyteliu klojejasplyteliu klojejas
plyteliu klojimas apdailos darbaiplyteliu klojimas apdailos darbai
plyteliu klojimas kainosplyteliu klojimas kainos
plyteliu klojimasplyteliu klojimas
plyteliu klojimo darbaiplyteliu klojimo darbai
plyteliu klojimo kainaplyteliu klojimo kaina
plyteliu klojimo paslaugosplyteliu klojimo paslaugos
vonios plyteliu klijavimas kainavonios plyteliu klijavimas kaina

Plytelių klijavimas | Plytelių klojimas

Plytelių klijavimas – labai kruopštus darbas, stipriai priklausantis nuo to, kokių rūšių plytelės yra pasirinktos ir kokio sudėtingumo projektą norima įgyvendinti. Yra tokių patalpų (pavyzdžiui, vonios kambarys), kurios neįsivaizduojamos be plytelių – čia vaizdą mėgstama pagyvinti naudojant papildomus stilistinius elementus, sukurtus iš plytelių.

Plytelės gali suteikti erdvei visiškai naują įvaizdį ir padidinti patalpos estetinę kokybę. Tačiau būtina žinoti ir išmanyti įvairius plytelių aspektus, kad būtų padarytas teisingas pasirinkimas.  

Konsultacija NEMOKAMAI

Plytelių klijavimo darbai – plytelių rūšys

Plytelių klijavimas reikalauja ne tik kruopštumo, bet ir plytelių rūšių išmanymo, nes nuo to priklauso vykdomų darbų sklandumas ir galutinio rezultato kokybė. Kiekviena plytelių rūšis turi savo specifiką. Atsižvelgiant į turimą biudžetą, pageidavimus, stiliaus poreikius, galima pasirinkti geriausiai konkrečiu atveju tinkamą plytelių rūšį.

Marmuro plytelių klijavimas. Marmuras – natūralus akmuo, kuris suteikia klasikinį prabangų įvaizdį  bet kokios paskirties erdvei. Marmurinės plytelės yra skirtingai apdirbtos – matinės, blizgios, šlifuotos ar poliruotos – ir į tai būtina atsižvelgti sprendžiant, ar jos tinkamas pasirinkimas jūsų erdvei.

Mozaikinių plytelių klijavimas. Tokios plytelės prilygsta unikaliai dekoro idėjai. Šis stilius kilęs iš senovės Romos ir Graikijos, tačiau nemažiau populiarus ir šiandien. Dažnai mozaikinės plytelės naudojamos ir šiuolaikiškam, moderniam dizainui sukurti, tačiau populiariausias sprendimas – tokias plyteles naudoti vonios kambaryje ar virtuvėje, kur siekiama sukurti ryškesnį akcentą. Jos klijuojamos tiek ant sienų, tiek ant grindų. 

Keraminių plytelių klijavimas. Keraminės plytelės yra itin patvarios, gaminamos iš molio, skalūno ar kitų natūralių medžiagų ir paprastai naudojamos intensyvesnės eksploatacijos vietose. Dažniausias keraminių plytelių pasirinkimas – glazūruotos plytelės, puikiai tinkančios vidaus dekorui. Keraminių plytelių dizainas yra labai įvairus – skirtingų raštų, sodrių spalvų. Jas paprasta prižiūrėti. 

Porcelianinių plytelių klijavimas. Porceliano plytelės yra labai patvarios ir atsparios vandeniui. Kiti jų privalumai – lengva ir paprasta priežiūra, atsparumas dėmėms, atsparumas ugniai ir didelis atsparumas smūgiams. O svarbiausia – tai vienas iš ilgaamžiškiausių pasirinkimų.

Natūralaus akmens plytelių klijavimas. Tokios plytelės gali būti pagamintos iš skalūno, travertino, marmuro, kalkakmenio. Natūralios tekstūros, išvaizdos ir spalvos plytelės leidžia sukurti pageidaujamą dizainą, kuriame didžiausią vertę kuria natūralios medžiagos netobulos formos.

Didelio formato plytelės. Šios plytelės geriausiai tinka tose vietose, kur reikia išsaugoti vientisumą, kur norima vizualiai padidinti erdvę. Naudojant šias plyteles siūlės beveik išnyksta iš bendro matymo lauko. Didelės plytelės gali būti naudojamos tiek virtuvėse, tiek vonios kambariuose, tiek sienoms, tiek grindims.

Plytelių klijavimas – kaip tai vyksta?

  1. Pasiruošimas. Pirmiausia turi būti kruopščiai paruoštas paviršius ant kurio bus klijuojamos plytelės. Paviršius lems tai, koks bus galutinis rezultatas. Geras paviršius – švarus paviršius. Reikia, jog paviršius būtų itin lygus, padengtas vandeniui atsparia medžiaga, tvirtas – tai užtikrins, kad plytelės neslankios ir liks tiksliai ten, kur bus priklijuotos. Nuimkite elektros lizdo dangčius. Užklijuokite juos, kad skiedinys nepatektų į vidų. Specialia plėvele uždenkite stalviršius, kriaukles, atvirą santechniką, langus ir visą kitą, ko nenorite ištepti ar sugadinti. 
  2. Skiedinio maišymas. Yra du pasirinkimo variantai – maišyti skiedinį patiems arba įsigyti jau pagamintą. Įvertinkite skiedinio kiekį – kiek jo reikės plytelėms suklijuoti. Paprastai visa ši informacija būna skiedinio instrukcijoje. Mūsų patarimas – paruoškite tiek skiedinio, kiek sunaudosite per 15–20 minučių. 
  3. Plytelių klijavimas – pradžia. Plyteles rekomenduojama pradėti klijuoti nuo apačios centro. Pagrindinė priežastis – sienos ir kampai greičiausiai nėra tobulai lygiagretūs. Pradėjus plyteles klijuoti nuo vieno kampo ir judant link kito, tikėtina, atsidursite tokioje situacijoje, kai plytelės nebesirikiuos. Centravimas sukuria akims koncentracijos tašką, kuris užfiksuojamas vos užėjus į patalpą. Rikiuojant plyteles, aplink plyteles rekomenduojama palikti nedidelį apie 3 mm tarpą, vėliau šis tarpas bus užpildytas specialia medžiaga.
  4. Plytelių apdailos juostelių, kryželių naudojimas. Tai itin pravartu, nes šie apdailos profiliai saugo plytelių kraštus, kad nenuskiltų – pasižymi didesniu mechaniniu atsparumu. 
  5. Plytelių klijavimas. Skiedinį reikia naudoti tolygiai – jį užtepus klijuoti plytelę. Klijuojant svarbus kiekvienas milimetras – nes būtent tvarkingai klijuojamos plytelės sukurs profesionalų ir itin gražų rezultatą. Klijuojant plyteles kraštuose, jos turi būti labai tiksliai ir lygiai supjaustytos. 

Nors iš pirmo žvilgsnio klijavimas gali atrodyti paprastas darbas, tačiau jis reikalauja atidumo, kruopštumo ir tikslumo. Neturint įgūdžių tvarkingai suklijuoti plyteles gali būti rimtas ir sunkiai įveikiamas iššūkis. Būtent dėl to geriausia šiuos darbus patikėti patyrusiems meistrams, kurie užtikrins ne tik kokybišką darbą, bet ir gerą plytelių klijavimo kainą.

Kokie yra plytelių pranašumai ir kodėl verta jas rinktis savo interjerui?

Neabejojame, kad tie, kurie domisi plytelių klijavimu, kurie ieško kokia yra plytelių klijavimo kaina ir priežasčių, kodėl plyteles verta rinktis, susipažino su pagrindiniais plytelių pranašumais. Tačiau be kuriamos estetikos, plytelės suteikia kitų privalumų, dėl kurių jos išlieka labai populiariu pasirinkimu.

  1. Ekologiškumas. Plytelėms naudojamos žaliavos, tokios kaip porcelianas, keramika ir natūralūs akmenys, yra aplinkai nekenksmingi gaminiai, todėl plytelės tampa labai draugiškos aplinkai ir žmogaus sveikatai. Be to, plytelių medžiagos yra perdirbamos ir naudojamos pakartotinai.
  2. Patvarumas. Tinkamai atlikti plytelių klijavimo darbai gali užtikrinti, kad plytelės tarnaus visą gyvenimą. Ilgainiui plytelių nereikia keisti, priešingai nei kitų paviršiaus dangų (kilimų, laminato, vinilo ar kt.).
  3. Minimali tarša. Pavojingų teršalų, lakiųjų organinių junginių (LOJ) buvimas statybinėse medžiagose tampa vis didesniu rūpesčiu. Šių medžiagų yra grindyse ir grindų dangose, klijuose, balduose su laminuota apdaila ir kituose gaminiuose. Šie anglies pagrindu pagaminti organiniai junginiai žmogaus akiai nematomi, tačiau didelis šių cheminių medžiagų poveikis įkvėpus gali sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, plaučių uždegimą, nuovargį, galvos skausmus, kosulį ir netgi astmą. Tokios patalpos virsta toksiška aplinka.

O įraukiant plyteles į grindų ar sienų apdailą, labai sumažėja LOJ poveikis. Plytelės iki atitinkamo lygmens yra išdeginamos specialiose krosnyse esant aukštai temperatūrai. Tai lemia, kad plytelėse yra itin minimalus LOJ kiekis, todėl šios laikomos saugesniu ir sveikesniu pasirinkimu.

Tinka alergiškiems asmenims. Plytelės yra atsparios pelėsiui, dulkių erkutėms, bakterijoms ir mikrobams, todėl jos laikomos puikiu pasirinkimu alergiškiems asmenims.

Plytelių klijavimas – Kodėl vertą rinktis ApdailosABC?

Mes puikiai išmanome darbo specifiką. Žinome, kad kiekviena plytelių rūšis išsiskiria skirtingomis techninėmis savybėmis, todėl su kiekviena iš jų reikia dirbti taikant skirtingas metodikas ir technikas.

Mes visada užtikriname profesionalumą ir kokybę. Laikomės aukščiausios kokybės standartų, naudojame kokybiškas medžiagas, visada laikomės numatytų terminų ir sąlygų. Dirbame tam, kad klientas gautų geriausią rezultatą.

Mes savo darbams suteikiame garantiją. Pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus ir standartus savo darbams suteikiame garantiją.

Mūsų plytelių klijavimo kaina atitinka kokybę. Kiekvienu atveju individualiai apskaičiuojama plytelių klijavimo kaina ir klientui pateikiamas optimaliausias variantas.

Mes visada duodame patarimų ir rekomendacijų, kurios padeda klientams apsispręsti ar išspręsti su plytelėmis kilusias problemas.

 

Taip pat atliekame

Konsultacija NEMOKAMAI

 

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vidaus Ir Lauko, Betonavimo Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Gipso Montavimas, Gipso Kartono Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Glaistymo, Dažymo Darbai. 

Konsultacija NEMOKAMAI

Tinkavimo Darbai, Tinkavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Tapetavimo Darbai, Tapetavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros, Vedinimo Sistemų, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Ardymas Kapitalinės Senos, Plieninio Rėmo, Sijos ar Sąramos Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Paviršių šalinimas, Pertvarinių Sienų Griovimas, Grindų Ardimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

ApdailosABC.lt

Susisiekite

Skip to content