Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

drenazas ir kasimasdrenazas ir kasimas
darbas su pamatais visoje lietuvojedarbas su pamatais visoje lietuvoje
betoniniu grindubetoniniu grindu
kiek kainuoja pamataikiek kainuoja pamatai
juostiniai ir poliniaijuostiniai ir poliniai
pamatams namu projektaipamatams namu projektai
pamatu irengimas vilniuje ir klaipedojepamatu irengimas vilniuje ir klaipedoje
pamato kainos apdailosabcpamato kainos apdailosabc
pamatas greztiniai grunto sutvarkymaspamatas greztiniai grunto sutvarkymas
pamatu darbai kainapamatu darbai kaina
pamatu liejimas ir blokeliaipamatu liejimas ir blokeliai
pamatu siltinimas laukepamatu siltinimas lauke
poliu grezimas pertvaru betonavimaspoliu grezimas pertvaru betonavimas
perdangu liejimas ir betonavimo darbaiperdangu liejimas ir betonavimo darbai
apdailosabc betonavimo paslaugosapdailosabc betonavimo paslaugos
atliekame betonavimo darbus apdailosabcatliekame betonavimo darbus apdailosabc
betonavimas grindu apdailosabcbetonavimas grindu apdailosabc
betonas paruosimas atraminiu perdangubetonas paruosimas atraminiu perdangu
betonavimas klaipedabetonavimas klaipeda
betonavimasbetonavimas
betonavimo darbai kainabetonavimo darbai kaina
betonavimo darbai klaipedojebetonavimo darbai klaipedoje
betonavimo darbu lainosbetonavimo darbu lainos
betonavimo kainabetonavimo kaina
betonavimo kainosbetonavimo kainos
betono darbaibetono darbai
grindu betonavimas kaina su fibragrindu betonavimas kaina su fibra
grindu betonavimasgrindu betonavimas
kaina uz kvadratakaina uz kvadrata
konstrukciju betonavimo skaiciuoklekonstrukciju betonavimo skaiciuokle
pamatu betonavimo kainapamatu betonavimo kaina
pamatu irengimas betonavimo kainapamatu irengimas betonavimo kaina
profiliai putos misinysprofiliai putos misinys
statybos taisykles lauko kiemostatybos taisykles lauko kiemo

Betonavimo darbai | Betonavimas

Betonas yra nepaprastai funkcionali ir patvari medžiaga, naudojama įvairiausiems tikslams, pradedant važiuojamųjų kelių tiesimu ir namo pamatais, baigiant grindų betonavimu.

Statybos pramonėje betonas dažniausiai naudojamas kaip pagrindas daugumai konstrukcijų ir be jo išsiversti yra neįmanoma.

Konsultacija NEMOKAMAI

Kuo ypatingi betonavimo darbai?

Betonas gaminamas iš natūralių medžiagų, t. y. cemento, užpildo (žvyro ar smėlio) ir vandens. Einant keliu galima  visur matyti betoną – jis naudojamas statant didelius pastatus, tiltus, tiesiant kelius, šaligatvius, klojant grindis ir pan. Tokia plati panaudojimo sritis tik įrodo, kad betonavimo darbai – nepakeičiama statybų dalis. Trumpai tariant, betonas reikalingas visur, kur yra struktūra. Tačiau yra ir daugiau svarbių priežasčių, kodėl betonas naudojamas statyboje, t. y.:

  1. Betonas konstrukcijoms suteikia itin didelį stiprumą ir stabilumą.
  2. Betonas yra gana nebrangus ir jį galima lieti įvairiomis formomis. Dėl šio lankstumo ir universalumo betonas tampa reikalingiausia ir pagrindine statybine medžiaga.
  3. Betonas yra ekologiškas, nes gaminamas iš natūralių ingredientų, todėl jį nesunku perdirbti. Ruošiant naują betono mišinį, galima panaudoti susmulkintą ir perdirbtą betoną. 

Tad kol bus vykdoma statybų veikla, betono paklausa bus nuolatinė. Ir nors tiek betonas, tiek betonavimo darbai laikomi gana paprastais ir nesudėtingais, vertėtų žinoti, kad yra išskiriami net 24 skirtingi betono tipai. Kurį pasirinkti priklauso nuo atliekamų darbų pobūdžio.

Pavyzdžiui, paprastajam betonui – paprasčiausiai betono rūšiai – nereikia jokio sutvirtinimo ir jis naudojamas grindiniams, pėsčiųjų takams ir pastatams tiesti tose vietose, kur nereikia itin didelio medžiagų stiprumo. Standartinio stiprumo betonas – šiek tiek panašus į paprastąjį betoną, nes jo paruošimui naudojami tie patys ingredientai, tačiau šis betonas gali atlaikyti didesnę jėgą, yra tvirtesnis.

Aukšto stiprumo betonui naudojamos papildomos medžiagos, kurios žymiai sustiprina betono eksploatavimo savybes. Taip pat dirbantieji su betonu turi žinoti, kad betonas turi tam tikrus rodiklius, į kuriuos būtina atsižvelgti vertinant jo tinkamumą projektuojamų konstrukcijų paskirčiai, t. y. gniuždomojo stiprio klasė, atsparumo šalčiui markė, betono nelaidumo vandeniui markė, betono tankumo klasė. Betonas turi būti pakankamai stiprus, tankus ir itin gerai sukibti su armatūra.

Kiekvienam mūsų klientui kyla klausimas dėl betonavimo darbų kokybės. Iš tiesų kokybę lemia tiek pačios medžiagos savybės, tiek darbus atliekantys meistrai.

Pirmiausia, betono kokybė priklauso nuo jo sudedamųjų dalių, t. y. vandens, cemento ir užpildų kokybės. Norint pagaminti betoną, kuris pasižymėtų tam tikromis savybėmis, turi būti įvertinta cemento, žvyro, smėlio kokybė, drėgmės kiekis užpilduose ir kitų veiksnių sąveika.

Tačiau nemažiau svarbu ir tai, kaip betonas bus transportuojamas, kaip su juo bus atliekam betonavimo darbai ir galiausiai – kaip jis bus prižiūrimas. Tad norint gerai atliekamų betonavimo darbų, reikalinga visapusiška kokybė.

Kaip atliekami betonavimo darbai?

Betonavimo darbai, kaip ir bet kurie kiti statybų darbai, turi savo eigą ir taisykles. Jų visada privalu laikytis norint pasiekti maksimalią kokybę.

  1. Betonuojant svarbias statinio konstrukcijas –  pamatus, perdangas ar kt. – patariama negaminti konstrukcijų statybvietėje, o užsisakyti iš anksto.
  2. Tinkamai pasirinkti betono klasę įvertinus jo paskirtį ir sąlygas, kuriomis jis bus naudojamas (ar kurios jį nuolat veiks).
  3. Betonavimo darbai, kuomet atliekamas konstrukcijų betonavimas, turi būti vientisi, nes kiekviena betonavimo siūlė yra pati silpniausia konstrukcijos vieta.
  4. Betonavimo darbai turi būti atliekami naudojant specialius įrankius ar įrenginius. Pavyzdžiui, betono siurblį – betonui tiekti, betono maišyklę – betonui ruošti, betono vibratorių – betonui tankinti ir pan.  
  5. Vienas iš sunkiausių darbų – padaryti klojinius ir betoną padengti armatūra. Tai išties žinių reikalaujantys darbai, todėl juos geriau patikėti specialistams.
  6. Sumaišius betoną, reikia kuo greičiau jį pakloti. Atsižvelgiant į tai, kokios yra aplinkos sąlygos, šis laikas negali viršyti daugiau nei trijų valandų (o kartais netgi žymiai mažiau).
  7. Žinotina, kad tuomet, kai atlikti betonavimo darbai, betoną reikia tinkamai apsaugoti. Jis nėra atsparus skersvėjams, tiesioginiams saulės spinduliams, lietui, šalčiui. Šie reiškiniai gali neigiamai paveikti paklotą betoną, todėl jį rekomenduojama uždengti polietileno plėvele. O vėliau – drėkinti. Esminė betono savybė: kuo lėčiau džius, tuo ilgiau tarnaus. 

Grindų betonavimas – ką reikia žinoti?

Net ir profesionaliam meistrui – turinčiam žinių ir atlikusiam daugybę betonavimo darbų – grindų betonavimas išlieka atsakingu darbu, nes nuo grindų betonavimo priklauso visa jų kokybė. 

Jeigu jums reikalingas grindų betonavimas tik labai mažam plotui – neapsirikite galvodami, kad darbai bus atlikti labai lengvai ir greitai. Paprastai išbetonuoti didelį plotą yra daug lengviau negu betonuoti mažą plotą. Taip yra dėl to, kad mažoje patalpoje nėra galimybės naudotis specialia įranga ir viską daryti tenka rankiniu būdu.

Grindų betonavimas reikalauja pasiruošimo. Vienas iš pirmų žingsnių – turėti reikalingas priemones, t. y. maišyklę, kibirą, nubraukimo liniuotę, gulsčiuką, plieninių vamzdžių ir t. t. Norint, kad grindų betonavimo darbai vyktų nuosekliai ir sklandžiai, reikia laikytis tam tikros darbų eigos:

  1. Numatyti tinkamą aukštį. 
  2. Jei aukštis tinkamas – galima kloti garso izoliacinį sluoksnį arba kieto polistireno plokštes. Izoliacinį sluoksnį rekomenduojama dėti kiek įmanoma kompaktiškiau. Jeigu grindimis yra išvedžioti vamzdžiai, tuomet izoliacinių medžiagų plokštėse reikia padaryti griovelius. 
  3. Klojama garų izoliacinės plėvelės, kurios apsaugo nuo kondensavimosi ir drėgmės. Rekomenduojama rinktis kuo storesnę garų izoliacinę plėvelę. Klojant izoliacines medžiagas reiktų bent po 10 cm užlenkti ant sienų. 
  4. Ruošiantis betonuoti būtina pakloti specialų armuojantį tinklą ir galiausiai palei sienas užvynioti porolonines izoliacines juostas.
  5. Tik atlikus šiuos paruošiamuosius darbus, galima pradėti grindų betonavimą. Savarankiškai betonuoti patariama tik tada, jei turite pakankamai žinių ir patirties. Priešingu atveju, jei betonavimo darbai bus atliekami žmogaus, kuris apie tai visiškai neišmano, didelė tikimybė, kad bus sugadintas ne tik betono mišinys, bet ir grindys. Tuomet betonavimo darbai kainuos žymiai brangiau, nei iš karto samdant profesionalus.

Betonvimo kaina

Betonavimo kaina yra individuali, priklausanti nuo įvairių veiksnių (tokių kaip darbų apimtis, pobūdis ir pan.). Visada raginame klientus drąsiai kreiptis į mus ir kartu surasti geriausią sprendimą.

Betonavimo darbai jau daugybę metų užima populiariausių ir statybose nepakeičiamų darbų pozicijas – dėl savo privalumų, puikių techninių savybių ir kainos. Esame pasirengę įgyvendinti Jūsų idėjas ir atsakingai atlikti mums patikėtus betonavimo darbus. 

Betonavimo darbai – kodėl verta rinktis ApdailosABC?

Mes puikiai išmanome kaip turi būti atliekami betonavimo darbai, grindų betonavimas.

Mes visada užtikriname profesionalumą ir kokybę. Betonavimo darbai atliekami laikantis  aukščiausios kokybės standartų. Be to, mes visada laikomės numatytų terminų ir sąlygų.

Mes savo darbams suteikiame garantiją. Pagal visus Lietuvoje galiojančius teisės aktus ir standartus savo darbams suteikiame garantiją.

Mūsų betonavimo darbai atliekami užtikrinant konkurencingumą – optimaliausią kainos ir kokybės santykį. Kiekvienu atveju individualiai įvertiname kokias bus betonavimo kaina ir klientui pateikiame geriausią variantą.

Taip pat atliekame

Konsultacija NEMOKAMAI

 

Apdailos Darbai Iš Vienų Rankų. Elektrikas, Santechnikas, Dažytojas, Stalius, ir Plytelių Meistras.

Konsultacija NEMOKAMAI

Vienbučių, Dvibučių, Kotedžų Projektavimas. Griovimo Darbų Projektas. Interjero Dizaino Planas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Ardymas Kapitalinės Senos, Plieninio Rėmo, Sijos ar Sąramos Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Gipso Montavimas, Gipso Kartono Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Glaistymo, Dažymo Darbai. 

Konsultacija NEMOKAMAI

Tinkavimo Darbai, Tinkavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Plytelių Klijavimas – Lauko ir Vidaus Darbai.

Konsultacija NEMOKAMAI

Tapetavimo Darbai, Tapetavimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Elektros, Vedinimo Sistemų, Santechnikos ir Šildymo Prietaisų Įrengimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Namo Statyba Jūsų Pasirinktoje Vietoje. Nuo Pamatų Iki Rakto.

Konsultacija NEMOKAMAI

Paviršių šalinimas, Pertvarinių Sienų Griovimas, Grindų Ardimas.

Konsultacija NEMOKAMAI

Statinių Demontavimas su Technika. Medinių, Blokinių Pastatų ir Mūrinių Namų Griovimas. 

ApdailosABC.lt

Susisiekite

Skip to content