Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

Kreipkitės dėl užsakymo ir mes nemokamai pakonsultuosime.
Užsakymo užklausoje pateikite informaciją apie savo projektą.
Įvertinsime darbus ir kitą darbo dieną pateiksime Jums pasiūlymą.

Išmanus būstas

Išmanus būstas – pažangaus ir komfortiško gyvenimo garantas, todėl ieškant tokio būsto privalumų, ilgai neužtrunkama. Vienos iš labiausiai vertinamų savybių: draugiškas gamtai šildymas ir vėdinimas, energijos tausojimas, patogus įvairių prietaisų valdymas namuose.

Klientai vertina ir paprastą išmanaus būsto valdymą bei jo įdiegimo procesą.Pasirinkus tinkamiausią namų valdymo sistemą, patyrę meistrai sujungia ją suinterneto prieiga Wi-FI ir išmaniąją programėle. Nuotoliniu būdu nesunku ir paprasta nustatyti, valdyti, stebėti ir kontroliuoti pasirinktus namuose esančius įrenginius

AŠildymą ir vėdinimą

Pagal individualius įpročius ir grafiką galima įjungti norimą šildymo ar vėdinimo režimą. Be to, išmanioji sistema leidžia visuomet palaikyti tinkamą temperatūrą, CO2 ir drėgmės lygį patalpose. Tai reiškia visuomet švarų ir gaivų orą.

Apšvietimą

Nuotoliniu būdu valdomas apšvietimas ne tik tausoja energiją, bet ir apšviečia aplinką, kai esate namuose, tačiau natūralios šviesos nepakanka. Įdiegti Touch screen (liet. liečiamo ekrano) jungikliai, elektros lizdai su nuotoliniu reguliavimu užtikrina komfortą iš bet kurios namų vietos.

Aplinkos priežiūra

Gyvenant išmaniajame būste, namai savimi pasirūpina patys, nereikia rūpintis net žolės nupjovimu.

Apsauga ir sandarumas

Įdiegus atitinkamas išmaniąsias sistemas, galima visada žinoti, kas vyksta namuose ir valdyti durų, spinų, vartų ar net užuolaidų (žaliuzių ar roletų) padėtį.

Įvairių prietaisų valdymą

Su viena programėle galima valdyti norimus prietaisus. Pavyzdžiui, stebėti namus per vidaus ir lauko kameras ir telefonspynę. Panorėjus transliuoti vaizdą, garsą, muziką ir virtualiai bendrauti; prireikus įjungti kavos aparatą, virdulį, viryklę, skalbimo mašiną ar kitą norimą įrenginį. Be to, vos išvykus iš namų ir panorėjus – siurblys – robotas savarankiškai atliks tvarkymo darbus!

Palengvinkite savo buitį

Palengvinkite savo buitį, mėgaukitės komfortišku ir paprastu gyvenimu pasitelkę išmaniojo būsto sprendimus. Mes siūlome ir diegiame rinkoje pripažintas sistemas – laiko patikrintas ir naudojamas tūkstančių žmonių visame pasaulyje, sertifikuotas ir pagamintas pagal aukščiausius kokybės standartus. Tad išmanumo galia Jūsų namuose – garantuota.

ApdailosABC.lt

Susisiekite

Skip to content