GARANTIJOS

Apdailos ir remonto darbus atliekame greitai ir kokybiškai. Atliktiems darbams suteikiame garantiją nuo 1 iki 15 metų.

Apdailos darbai

Tinkavimo darbai – gipsiniais, kalkiniais ir cementiniais skiediniais yra tinkuojami visi patalpos paviršiai – sienos ir lubos.

Grindų liejimo darbai – atliekame grindų betonavimo (juodgrindės, šlifuotos ar pramoninės grindys) darbus ir liejame epoksidinės arba dekoratyvinės grindys.

Gipso montavimo darbai – montuojame pertvarines sienas, lubas ir kitus paviršius, įrengiame įvairių formų tiesias / lenktas nišas.

Glaistymo ir dažymo darbus – glaistome ir lyginame lubas bei sienas, kurios vėliau – nudažomos. Taip pat glaistome ir dekoratyviniu tinku. Pagal individualius klientų pageidavimus, šiame darbų etape atliekame ir tapetų (skystų, paprastų ar fototapetų) klijavimo darbus.

Plytelių klijavimo darbai – klijuojame įvairių rūšių plyteles, derančias prie kuriamo interjero: akmens masės plytelės, mozaikinės plytelės, dekoratyvinės plytelės ar klinkerio plytelės.

Dailidės darbai – montuojame langus ir duris, įrengiame palanges, dedame gindis (parketlentės, parketas, laminatas, kiliminė danga), montuojame grindjuostes ir surenkame baldus.

Laiptų gamyba – siūlome rinktis pageidaujamos formos ir medžiagos (metalinius ar betoninius) laiptus, kuriuos profesionaliai įrengsime Jūsų namuose.

Laiptų montavimas – montuojame laiptų pakopas iš medienos ar kitų Jūsų pasirinktų plokščių. Kruopščiai ir kokybiškai pritvirtinsime medinius, stiklinius ar kalvystės gaminių laiptų turėklus.

Nestandartinių baldų gamyba ir montavimas – dažniausi reikalavimai baldams – kad būtų funkcionalūs, praktiški ir padėtų sukurti jaukius bei stilingus namus. Mūsų patirtis leidžia suprojektuoti ir pagaminti bet kokios rūšies baldus pagal individualius pageidavimus – virtuvės, miegamojo, koridoriaus, vonios ir kitų kambarių baldus. Priimame įvairių baldų – sieninių spintų, komodų, nestandartinių spintų ar lentynų, biuro baldų ir kt. – užsakymus.

Inžinėrinės sistemos

Santechnikos ir šildymo darbai – įrengiame vamzdyną, prietaisus, šildomas grindis ir katilines.

 

Vėdinimo sistemų darbai – montuojame ortakius, rekuperatorius ir kondicionierius.

Elektros instaliacijos darbai – montuojame įvairūs kabelius, jungiklius, šviestuvus, rozetes.

Apsaugos sistemos montavimo darbai įrengiame ir įjungiame perimetro, vaizdo kamerų, durų, langų, šilumos, judesio, šviesos, gamtos salygų (potvynio ar vėjo), temperatūros, dūmų ir ugnies, elektros sutrikimų daviklius. Visi apsaugos sistemų darbai atliekami iki pilno pridavimo, t. y. sumontuojama ir suderinama klaviatūra, kad Jūsų turtas būtų apsaugotas 100 procentų.

Išmaniųjų įrenginių montavimo darbai – įdiegiame namų valdymo sistemas per išmanųjį įrenginį (pavyzdžiui, telefoną). Profesionaliai atliekame darbus, kurie leidžia nuotoliniu būdu valdyti ir stebėti savo namus: jų sandarumą ir apsaugą (durų, langų, spynų, kiemo vartų ar net užuolaidų padėtį), apšvietimą, aplinką (orą, temperatūrą, drėgmės lygį) ir pan.

Komfortą suteikia tai, kad nesunkiai galėsite valdyti ir įvairius prietaisus bei įrenginius (kavos aparatą, virdulį, viryklę, šaldytuvą, skalbimo mašiną, dulkių siurblį ir kt.), vaizdo ir garso techniką (vidaus ir lauko kameras, telefonspynę). Išmaniosios technologijos namuose leidžia bet kada ir iš bet kurios vietos transliuoti vaizdą bei garsą ir patogiai bendrauti. Visos inžinerinės sistemos – vardan Jūsų lengvesnės buities!

Griovimo darbai

Pastatų griovimas su technika – pastatas ar jo dalis griaunama pasitelkus specialius įrenginius, profesionalią techniką. Prireikus mes visuomet naudojamės galinga, patikima ir šiuolaikine griovimo technika su kaltais (kūjais, plaktukais) ir griovimo žirklėmis. Be to, darbus atliekame iki galo ir likusias statybines atliekas susmulkiname su akmenskalde griovimo vietoje arba savivarčiu išvežame iš teritorijos.

Nesudėtingo pastato griovimas – griauname grindis (medinės ar betoninės), ardome pertvaras (gipsinės, medinės ar mūrinės), išmontuojame stogus, langus, duris, pašaliname paviršius (tinkas, grindų danga, plytelės, tapetai ir kt.). Vienas iš mūsų atliekamų nesudėtingų pastato griovimo darbų privalumų – po atliktų darbų nepriekaištingai sutvarkyta aplinka, teritorijoje nepaliekamos statybinės atliekos.

Kapitalinis pastato griovimas – atliekame vidinių ir lauko sienų, perdangų, kapitalinių konstrukcijų (nešančių ir atraminių) griovimo darbus. Tai gana sudėtingas procesas, todėl jo metu turi būti naudojamos sustiprinimui reikalingos plieninės ir kitos specialiosios konstrukcijos. Be to, atlikus kapitalinio pastato griovimo darbus, statybinės atliekamos su specialiu konteineriu išvežamos iš pastato griovimo vietos.

Projektavimo paslaugos

Pastato griovimo darbų planavimas – šiam darbui reikalingas architektas-konstruktorius, kuris parengia projektinį pasiūlymą su vizualizacija, kapitalinio remonto projektą ir atlieka tikslinę pastato ekspertizę.

Interjero dizaino kūrimas ir projektavimas parengiame projektinius pasiūlymas su vizualizacija, sudarome patalpų remonto darbų grafikus ir planuss, parenkamos tinkamiausios medžiagos ir prietaisus, paruošiame sąmatą. Kad darbai atitiktų kliento poreikius ir norus, mūsų specialistai visuomet dalyvauja, prižiūri ir kontroliuoja visą statybų procesą. Iš anksto pateikiame 3D patalpų interjero vizualizaciją, kurioje matomas baldų išdėstymo planas.

Elektros projektavimo darbai – įvertinę patalpoms reikalingą apšvietimą (jo intensyvumą), parengiame šviestuvų ir jungiklių bei elektros jungčių išdėstymo planą.

Santechnikos projektavimo darbai – parengiame katilinės, vamzdynų ir santechnikos prietaisų išdėstymo planus, sukuriame grindinio šildymo ir radiatorių įrengimo (keitimo) planą.

Vėdinimo sistemų projektavimo darbai apskaičiuojame patalpų tūrį ir įvertiname oro perdavimo procesą, tuomet parengiame ortakių išdėstymo planą, montuojame kondicionierius, rekuperatorius.

Architektas – detaliai atliekame visus namų projektavimo darbus: sukuriame namų projektavimo planą, parengiame galutinį namo projektą, atliekame reikalingus derinimus, pasirūpiname būtinais statybos leidimai, ruošiame statybos užbaigimo dokumentus.